Kauno aplinkosaugininkai po ilgai trukusio tyrimo ir surengtos pasalos pagaliau sulaikė tris brakonierius „veteranus“. Prienų rajono gyventojai, praminti „Majoru“, „Tanku“ ir „Čebureku“ sulaikyti pačiame nusikaltimo įkarštyje – su tinklais ir daugiau nei 45 kg žuvies.

Patyrę brakonieriai buvo atsargūs. Neįtardami, kad yra stebimi, jie vis viena ėmėsi visų atsargumo priemonių. Kurį laiko Kauno mariose valtimi plaukioję vyrai pirmiausia apžiūrėjo aplinką. Lyg niekur nieko jie žvejojo spiningu, kai, įsitikinę esantys saugūs, iš valtie išsitraukė tikrąjį savo įrankį – žvejybinį tinklą, supintą iš valo.

Užmetę tinklą, brakonieriai grįžo į krantą ir visą laiką stebėjo situaciją. Pastabumas šį kartą nebuvo stiprioji jų pusė. Visą kompaniją netrukus pasitiko aplinkosaugininkai, sučiupę brakonierius su tinklu ir laimikiu.

Per valandą brakonieriai profesionalai spėjo sugauti 45 kg karosų ir 1 karpį. Už tai jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai, bus paskaičiuota gamtai padaryta žala. Iš trijulės taip pat bus atimta valtis ir tinklas, o neršiančios žuvys kurį laiką galės jaustis saugesnėmis.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją