Kauno marių regioninio parko darbuotojai jau seniai priprato, kad po žvejų ar šiaip poilsiautojų apsilankymo tenka kupti prišnerkštas vandenų pakrantes ir stovyklavietes. Tačiau naujausias radinys pribloškė ir visko mačiusius – kažkas nepatingėjo atvežti į mišką ir jame atsikratyti senu klozetu.

„Kovo pabaigoje turėtų parskristi mūsų mėgstamiausi tilvikiniai paukščiai – raudonkojai ir žaliakojai tulikai. Deja, anksčiau už juos sulaukėme „tūliko”, o tulikų kol kas nematyti”, – lūdnai juokauja Kauno marių regioninio parko direkcijos darbuotojai, kurie žada šį klozetą pastatyti kurioje nors poilsiavietėje kaip paminklą žmogaus sąžinei.

Deja, bet tai ne pirmas panašus radinys parko teritorijoje. Žmonės nesibodi atsikratyti senais baldais, čiužiniais, langais, sugedusiomis viryklėmis, televizoriais ir šiuos nebereikalingus buityje daiktus veža ne į tam skirtas atliekų surinkimo aikšteles, o į mišką ar net į lankytinose vietose esančias automobilių stovėjimo aikšteles.

Liūdni parko darbuotojų juokai: tulikas – vandeny, o „tūlikas” – miške
© Kauno marių regioninio parko nuotr.

Aplinkos teršėjai tikrai ryžtingi: parko darbuotojai neretai atliekų aptinka tokiose vietose, kur sudėtinga ne tik privažiuoti, bet ir prieiti.

„Supuvęs mąstymas vis dar gajus, tačiau labai viliamės, kad mūsų visuomenė pamažu kada nors atsikratys įsišaknijusių negerų įpročių, neatsakingo ir savanaudiško požiūrio, žalojančio aplinką. Kol kas bandome nemalonių atradimų sukeltą nusivylimą maskuoti humoro skraiste”, – sako parko prižiūrėtojai.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Anglijos upės sulauks milijoninės paramos

2018-03-27 14:45 Pasidalijimų 13

Sunaikinta pelkė kainavo daugiau nei naujas butas

2018-03-26 17:05 Pasidalijimų 8 Komentarų 5

Pasaulis mini vandens dieną

2018-03-22 12:35 Pasidalijimų 8 Komentarų 1

Dienos klausimas