Aplinkosauginėmis problemomis susirūpina vis daugiau žmonių. Gyventojai jautriau reaguoja į teršiamus vandens telkinius ar brakonieriavimo atvejus. Šie klausimai svarbūs ne tik pavieniams žmonėms, bet ir įmonėms, ieškančioms būdų, kaip dar labiau sumažinti taršą. Siekiant paskatinti aplinkosaugos klausimams jautrias įmones, ketinama išrinkti geriausiai ekologijos klausimus tvarkančius specialistus.

Įvairių įmonių aplinkosaugos specialistai atlieka ypač svarbų vaidmenį, siekiant dar geresnių rezultatų aplinkosaugos srityje. Jie mažina pramonės įmonių neigiamą poveikį aplinkai, vykdo prevencines priemones, diegia naujas aplinkai draugiškas technologijas, skiepija dirbančiųjų atsakomybę už aplinkosaugos problemas.

Norėdami išsiaiškinti ir įvertinti šį atsakingą darbą dirbančias tarnybas ir specialistus, Lietuvos pramonininkų konfederacijos Aplinkos apsaugos komitetas ir VšĮ „Grunto valymo technologijos“, remiami Aplinkos ministerijos, organizuoja „Šalies įmonių geriausiai dirbančių aplinkosaugos (ekologijos) tarnybų ir aplinkosaugos specialistų konkursą“.

Paraiškas dalyvauti konkurse bus galima teikti iki 2017 m. rugsėjo 30 d. Jose turi būti trumpai aprašyta įmonės aplinkosauginė veikla.

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti ČIA.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvejyba ir turizmas: kaip iš turisto netapti parazitu

2018-10-26 18:26 Pasidalijimų 17 Komentarų 3

Upė (ne)gali tekėti laisvai?

2018-07-09 18:00 Pasidalijimų 30 Komentarų 2