Konkursas: siųsk žieminį laimikį ir laimėk „Rapala“ smaigus!

KABLYS.lt
  • 2017.01.06

Šalčiui užgriuvus su visa savo jėga, daugelis žvejų savaitgalį praleis tikėdamiesi sugauti savo svajonių laimikį. Žinoma, išsiruošus į poledinę žūklę svarbu pasirūpinti ne tik veiksmingais masalais ir sistemėlėmis, bet ir savo saugumu. Portale KABLYS.lt publikuotas tekstas apie būtinybę ant ledo turėti smaigus („mazuronkes“) ir taip pasirūpinti savo saugumu susilaukė didelio susidomėjimo.

Su mūsų komanda susisiekė buvęs aplinkos ministras Valentinas Mazuronis ir pasiūlė skaitytojams padovanoti smaigų. Nejaugi atsisakysime?

Skelbiame paprastą konkursą: tikriausiai ne vienas ateinančią savaitę lėksite išmėginti poledinės žūklės, tad siųskite KABLYS.lt Facebook paskyroje asmeninėmis žinutėmis savo žieminių laimikių nuotraukas ir laimėkite aukštos kokybės smaigus! Kiekvieną dieną, nuo pirmadienio iki penktadienio, laimikių nuotraukų autoriams išdalinsime po dvi poras kokybiškų „Rapala“ smaigų.

Lauksime jūsų žieminių laimikių ir nepamirškite: svarbiausia ant ledo – saugumas!

gamintojo nuotr.gamintojo nuotr.

Straipsnio šaltinis

Kablys.lt

Griežtai draudžiama KABLYS paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Kablys kaip šaltinį.

Sužinok apie didžiausią šių metų paslaptį pirmas.

Uždaryti