Išskirtiniais spiningo masalais pagarsėjusi kompanija „Savage Gear” stambių plėšrūnių gaudytojams pristato dar vieną naujieną – paviršinį masalą, kuris imituoja į vandenį įkritusį... šikšnosparnį.

Ančiukų, žiurkių, realaus dydžio vėgėlių ir kitų žuvų imitacijomis garsėjanti kompanija „Savage Gear” nežada sustoti. Savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram” bendrovė prieš kelias dienas pateikė intriguojančią naujieną – nuotrauką, kurioje užfiksuotas šikšnosparnį imituojantis masalas.

Tiesa, „Savage Gear” interneto puslapyje informacijos apie šį masalą kol kas nėra, bet galima spėti, kad meškeriotojai jį galės įsigyti jau šiemet.

Šis masalas – tai realaus dydžio itin tikroviška šikšnosparnio imitacija su metaliniais sparnais, kurių pasvirimo kampą galima reguliuoti. Priklausomai nuo to, kiek bus išskleisti sparnai, naujasis masalas vandens paviršiuje kels didesnį ar mažesnį triukšmą.

Lietuvoje tokiu masalu greičiausiai įmanoma sugauti tik dviejų rūšių žuvis – šamą arba didelę lydeką. Visgi toks egzotiškai atrodantis masalas turėtų papuošti bet kurio spiningautojo masalų dėžutę.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kam šiais laikais reikalingi rankų darbo vobleriai?

2018-06-14 08:10 Pasidalijimų 17 Komentarų 1

Pigūs vobleriai lydekoms – kur juos pirkti?

2018-05-13 16:50 Pasidalijimų 25 Komentarų 4