Ant pakuotės parašyta, kad tai vienos kompanijos produktas, bet ant paties gaminio – visai kitos įmonės logotipas. Su tokia situacija susidūrė Danijos žūklės reikmenų kompanija „Westin” ir garsi Vokietijos bendrovė „Balzer”.

„Westin” ir „Balzer” turi labai panašius produktus. Tai galvakabliai, kurie turi ne kabliuką, o į guminuką sukamą sriegį. Tokius galvakablius naudoja itin dideliais guminukais žvejojantys spiningautojai, masalas šiuo atveju būna apginkluojamas specialiomis kabliukų sistemomis, į įsukamas galvakablis reikalingas tik masalui skandinti.

Taigi, Vokietijos žūklės reikmenų parduotuvėse prieš kurį laiką pasirodė pakuotės su tokiais galvakabliais, pažymėtos „Balzer Shirasu Screw Jig” logotipu. Tačiau ant pačių galvakablių išlietas danų bendrovės „Westin” logotipas. Apie tai sužinoję danai kiek susinervino, nes jų produktus dažnai kopijuoja kinų gamintojai, tad buvo pamanyta, jog tai dar vienas plagijavimo atvejis. „Šį kartą jie nuėjo per toli”, - portalui „Angling International” sakė „Westin” direktorius Thomas Eldoras Petersonas.

Tuo metu „Balzer” atstovai sako, kad šį nesusipratimą galima paaiškinti daug paprasčiau. Tiesiog tiek „Balzer”, tiek „Westin” galvakablius lieja toje pačioje su švinu dirbančioje gamykloje, kurioje kažkoks darbininkas ir supainiojo užsakymus.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvejybinė kepurė. Kokią pasirinkti?

2019-03-14 18:58 Pasidalijimų 15 Komentarų 3

Kokias plūdes rinktis pavasarį

2019-03-05 17:46 Pasidalijimų 55 Komentarų 2

Kodėl lūžta meškerės?

2019-03-03 16:05 Pasidalijimų 30 Komentarų 1

Kaip išsirinkti žieminį spiningėlį

2019-01-06 11:10 Pasidalijimų 12