Šaltis ir nuolatinė trintis į eketės kraštus – didžiausi priešai bet kokiam žieminėje žūklėje naudojamam valui, neretai lemiantys didžiausių laimikių pabėgimus. Tačiau dabar visame pasaulyje žinoma valų gamybos kompanija „Seaguar” teigia šias problemas išsprendusi.

Populiarią „Seaguar” fluorokarbono valų seriją „AbrazX” prieš šį žiemos sezoną papildė specialiai žiemai skirtas valas „AbrazX Ice”.

Kompanijos inžinieriai teigia, kad šis valas net žemiausioje temperatūroje nepraranda elastingumo ir tvirtumo mazgų vietose. Bet svarbiausia, kad šis valas pristatomas kaip dvigubai atsparesnis trinčiai nei bet kuris kitas fluorokarbono valas.

„AbrazX Ice” valas
„AbrazX Ice” valas
© Gamintojo archyvas

Be šių privalumų „Seaguar AbrazX Ice” pasižymi ir visomis kitomis fluotokarbono valams būdingomis savybėmis. Jis yra beveik nematomas po vandeniui, be to, fluorokarbonas yra sunkesnis už monofilamentą, o tai praverčia, kai mažus ir lengvus žieminius masalus reikia nuskandinti į didelį gylį.

Beje, gamintojai šį valą rekomenduoja naudoti ne tik žiemą, bet ir daryti iš jo pavadėlius spiningaujant pintu valu. „AbrazX Ice” parduodamas 50 jardų (apie 45 metrai) pakuotėse, meškeriorojai gali rinktis iš trijų storių, išlaikančių nuo 1,3 kg iki 4,5 kilogramo.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kam žūklėje reikalingi pavadėliai?

2018-10-09 10:10 Pasidalijimų 7 Komentarų 2

Ritės priežiūra: į ką atkreipti dėmesį renkantis ritę

2018-10-02 10:10 Pasidalijimų 22 Komentarų 1

Ritės priežiūra: tai turi žinoti kiekvienas žvejys

2018-09-24 11:54 Pasidalijimų 90 Komentarų 4