Fluorokarbono valai turi daug privalumų, tačiau, deja, pasižymi ir nemenkais trūkumais. Juos naudojantiems meškeriotojams nuolat tenka laviruoti tarp valo storio ir tvirtumo, jautrumo ir minkštumo ir panašiai.

Gali būti, kad šios žvejams iškylančios problemos jau išspręstos. Bent jau taip teigia fluorkarboninių valų gamybos pradininkė japonų kompanija „Seaguar”. Ši visame pasaulyje puikiai žinoma valų gamintoja skelbia sukūrusi naują fluorokarboninio valo gamybos metodą, kuris nuo šiol bus naudojamas visų populiariausių „Seaguar” valų gamyboje.

„Seaguar” inžinieriai savo naujieną vadina „dvigubos struktūros fluorokarbonu” ir teigia, jog ši inovacija taps nauju fluorokarbono valų standartu.

Dvigubos struktūros fluorokarbono valai yra gaminami taikant naujovišką procesą, kurio metu tampa įmanoma į vieną giją sujungti dvi skirtingas fluororūgšties dervas. Valo šerdis išgaunama kieta, tvirta ir jautri, o ją dengia minšta ir elastinga išorinė dalis.

„Seaguar” inžinieriai savo naujieną vadina „dvigubos struktūros fluorokarbonu” ir teigia, jog ši inovacija taps nauju fluorokarbono valų standartu.

„Seaguar” teigia, kad naujieji dvigubos struktūros valai yra žymiai stipresni ir jautresni, tačiau kartu išsaugo visas gerąsias fluorokarbono valų savybes, kaip atsparumas trinčiai ir nematomumas po vandeniu.

Naująjį valo liejimo metodą „Seaguar” taikys gamindama „Tatsu”, „Finesse”, „Fluoro Premier”, „Grand Max” ir kitus populiariausius savo valus.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kam žūklėje reikalingi pavadėliai?

2018-10-09 10:10 Pasidalijimų 7 Komentarų 2

Ritės priežiūra: į ką atkreipti dėmesį renkantis ritę

2018-10-02 10:10 Pasidalijimų 22 Komentarų 1

Ritės priežiūra: tai turi žinoti kiekvienas žvejys

2018-09-24 11:54 Pasidalijimų 90 Komentarų 4