Kompanija „Shimano” visada mokėjo išgauti aukščiausios kokybės anglies pluoštą, bet, reikia pripažinti, iš to pluošto jai nelabai pavykdavo pagaminti gerus spiningus. Tuo metu „G. Loomis” spiningai visuomet pasižymėjo aukščiausios klasės dizaino savybėmis. Dabar šios dvi kompanijos suvienijo savo jėgas ir iš šio bendradarbiavimo gimė naujų spiningų „Conquest” linija.

„Shimano” technologijos ir „G. Loomis” dizainas – šie dviejų bendrovių sugebėjimai, kuriems pasaulyje prilygti gali mažai kas, buvo suvienyti, kad žvejai gautų nepriekaištingos kokybės įrankius.

„Šiuo metu tai yra technologiškai pažangiausi spiningai rinkoje. Priklausomai nuo modelio, jie yra iki 10 proc. lengvesni net už mūsų NRX kotus, o „Shimano” „Spiral X” ir „Hi-Power X” technologija užtikrina tikslesnius ir tolimesnius metimus bei geriau gesina žuvų smūgius”, - pasakojo vyriausiasis „G. Loomis” inžinerius Davidas Birkenhoffas.

„Conquest” seriją sudaro 12 kotų – 8 kastinginiai ir keturi spininginiai. Visi jie yra greitos akcijos, jų ilgis siekia nuo 1,98 iki 2,3 metro. Serijoje galima rasti tiek gana lengviems 10 gr masalams, tiek sunkiajai artilerijai skirtų kotų. Šiais kotais gamintojai rekomenduoja gaudyti tvičingo arba džigo metodais.

Naujųjų „Conquest” spiningų kainos, priklausomai nuo modelio, svyruoja maždaug nuo 650 iki 675 JAV dolerių.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Pigūs vobleriai lydekoms – kur juos pirkti?

2018-05-13 16:50 Pasidalijimų 25 Komentarų 4

Lietuviški rankų darbo masalai žavi vokiečius ir norvegus

2018-04-11 07:50 Pasidalijimų 324 Komentarų 6

Dienos klausimas