Visiems pačių mažiausių upelių ir juose gyvenančių upėtakių fanams amerikiečių kompanija „St. Croix” pristatys tikrai įdomią naujieną – itin trumpą specialiai nedideliems upeliūkščiams skirtą spiningą. Ši naujiena buvo pristatyta šių metų „St. Croix” kataloge.

Vos 1,24 metro. Toks yra ilgis spiningo, kuris šiemet papildė upėtakiams skirtą „St. Croix” spiningų seriją „Trout Series”. Neskaitant poledinei žūklei skirtų kotų tai yra pats trumpiausias „St. Croix” kompanijos spiningas.

Vienos dalies „Trout Series TSS410ULF” spiningas priskiriamas „ultralight” klasei ir be ritės sveria vos 54 gramus. Šis įrankis skirtas tokiems upeliams, kuriuos galima peršokti net neįsibėgėjus. Tačiau kartais tokiuose upeliuos gyvena tikrai įspūdingi upėtakiai, o trumpas spiningas ne tik praverčia landžiojant pakrantės krūmynais, bet ir leidžia atlikti itin tikslius metimus.

„Trout Series TSS410ULF” spiningams „St. Croix” suteikia 5 metų garantiją. Dar viena gera naujiena ta, kad bent jau JAV rinkoje jie kainuos tik apie 100 dolerių.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kaip išsirinkti žieminį spiningėlį

2019-01-06 11:10 Pasidalijimų 12

Kam žūklėje reikalingi pavadėliai?

2018-10-09 10:10 Pasidalijimų 7 Komentarų 2