Puikiai Lietuvos meškeriotojams pažįstama amerikiečių kompanija „Okuma” atnaujino dar prieš penkioliką metų išleistą ritės modelį „Epixor”. Nedidele kaina ir patikimumu garsėjusi ritė šias savybes išlaiko ir naujojoje versijoje.

Vidutinės kainos žūklės įrankių gamyboje besispecializuojančios kompanijos „Okuma” ritė „Epixor” prieš kelioliką metų tapo tikru hitu. Vos 50 JAV dolerių kainavusi ritė išsiskyrė kur kas patikimesniu mechanizmu nei kiti panašaus kainų lygio gaminiai, todėl greitai išpopuliarėjo ne tik tarp gėluose vandenyse gaudančių meškeriotojų, bet ir ir tarp tų, kurie vaikosi stiprias jūrų bei vandenynų žuvis.

Na, o praėjusių metų pabaigoje pasirodė ir atnaujinta šios ritės versija, pavadinta „Epixor XT”. Joje panaudoti visi pasiteisinę senojo modelio techniniai sprendimai ir naujos medžiagos, kurios žūklės reikmenų rinkoje naudojamos šiandien.

20, 30 ir 40 dydžio „Epixor XT” pasižymi itin galingu stabdžiu ir preciziškumu, leidžiančiu gaudyti net ploniausiais pintais valais. JAV rinkoje šių naujųjų ričių kainos svyruoja apie 70 dolerių.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kam žūklėje reikalingi pavadėliai?

2018-10-09 10:10 Pasidalijimų 7 Komentarų 2

Ritės priežiūra: į ką atkreipti dėmesį renkantis ritę

2018-10-02 10:10 Pasidalijimų 22 Komentarų 1

Ritės priežiūra: tai turi žinoti kiekvienas žvejys

2018-09-24 11:54 Pasidalijimų 90 Komentarų 4