Puikiai Lietuvos meškeriotojams pažįstama amerikiečių kompanija „Okuma” atnaujino dar prieš penkioliką metų išleistą ritės modelį „Epixor”. Nedidele kaina ir patikimumu garsėjusi ritė šias savybes išlaiko ir naujojoje versijoje.

Vidutinės kainos žūklės įrankių gamyboje besispecializuojančios kompanijos „Okuma” ritė „Epixor” prieš kelioliką metų tapo tikru hitu. Vos 50 JAV dolerių kainavusi ritė išsiskyrė kur kas patikimesniu mechanizmu nei kiti panašaus kainų lygio gaminiai, todėl greitai išpopuliarėjo ne tik tarp gėluose vandenyse gaudančių meškeriotojų, bet ir ir tarp tų, kurie vaikosi stiprias jūrų bei vandenynų žuvis.

Na, o praėjusių metų pabaigoje pasirodė ir atnaujinta šios ritės versija, pavadinta „Epixor XT”. Joje panaudoti visi pasiteisinę senojo modelio techniniai sprendimai ir naujos medžiagos, kurios žūklės reikmenų rinkoje naudojamos šiandien.

20, 30 ir 40 dydžio „Epixor XT” pasižymi itin galingu stabdžiu ir preciziškumu, leidžiančiu gaudyti net ploniausiais pintais valais. JAV rinkoje šių naujųjų ričių kainos svyruoja apie 70 dolerių.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rapala X-RAP PETO® – kietakaktis su iš proto varančia uodega

2019-04-23 18:09 Pasidalijimų 28 Komentarų 2

Naujasis Sufix 131 G-CORE® pintas valas

2019-04-16 15:20 Pasidalijimų 68