Visuotinai priimta laikyti, kad klasikiniais pintais valais yra laikomos iš keturių arba aštuonių gijų pintos vijos, tačiau kinų kompanija „KastKing” žengė žingsnį į priekį ir ką tik pristatė naujieną – iš devynių gijų pintą valą. Jo kūrėjai tvirtina, kad jis žymiai pranašesnis už įprastus valus.

Dar visai neseniai žvejai tik atlaidžiai nusišypsodavo išgirdę apie Kinijoje pagamintus žūklės įrankius. Tačiau pastaruoju metu situacija keičiasi, o Azijos milžinėje atsiranda vis daugiau tikrai kokybiškus žūklės įrankius gaminančių kompanijų. Viena jų - „KastKing”, kurios gaminamą valą „Poseidon” jau išbandė ir ne vienas Lietuvos meškeriotojas. Tiesa, „KastKing” tik iš dalies galima laikyti kinų įmone, nes ją įkūrė Jungtinėse Amerikos Valstijoje mokslus krimtę žmonės.

Dabar „KastKing” pristato dar vieną naujieną ir žada, kad ji sukels rimtą perversmą pintų valų rinkoje. Tai „SuperKast9” – iš devynių vijų pintas valas.

„SuperKast9” iš esmės yra tas pats aštuonių gijų pintas valas, tik gamybos procese į jį papildomai pinama viena gija iš „MultiTuf” pavadintos medžiagos, kurią sudaro pagal specialią technologiją gaminamas polietilenas.

Mes vėl žengiame į priekį ir pristatome naujos technologijos valą, kuris yra pigesnis nei konkurentų alternatyvos.
„KastKing” generalinis direktorius Tate Cui

„KastKing” inžinieriai tvirtina, kad dėl šios inovacijos naujasis valas yra kur kas apvalesnis ir slidesnis. Šios savybės leidžia naujuoju valu atlikti tolimesnius metimus, be to, šis valas pasižymi didesniu atsparumu trinčiai ir, kalbant žvejų žargonu, negroja traukiamas per meškerės žiedelius.

Kol kas meškeriotojams siūlomas keturių storių „SuperKast9” valas. Jis yra žalios spalvos ir parduodamas suvyniotas po 275 metrus. Vėliau šiuos valus žadama pristatyti ir įvairesnių storių bei spalvų.

„Mes vėl žengiame į priekį ir pristatome naujos technologijos valą, kuris yra pigesnis nei konkurentų alternatyvos. Pažadame ir toliau sunkiai dirbti, kad patenkintume viso pasaulio žvejų poreikius ir patenkintume juos už prieinamą kainą”, – bendrovės pranešime spaudai cituojamas „KastKing” generalinis direktorius Tate Cui.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Pigūs vobleriai lydekoms – kur juos pirkti?

2018-05-13 16:50 Pasidalijimų 25 Komentarų 4

Lietuviški rankų darbo masalai žavi vokiečius ir norvegus

2018-04-11 07:50 Pasidalijimų 324 Komentarų 6

Dienos klausimas