Gerai visiems žinoma suomių kompanija „Rapala” kasmet stengiasi pristatyti naujų inovatyvių masalų ir šiemet meškeriotojams siūlo kai ką dar neregėto. Voblerio modelį „RipStop”, kuris nuo kitų skiriasi tuo, kad turi liežuvėlį ne tik priekyje, bet ir gale.

Visame pasaulyje prekyba naujuoju „RipStop” dar nepradėta, bet užsienio internetinėse žūklės reikmenų parduotuvėse šių masalų jau galima įsigyti. Praėjusį mėnesį ši naujovė buvo pristatyta ir JAV vykstančioje didžiausioje pasaulyje žūklės reikmenų parodoje ICAST.

„RipStop” savo išvaizda primena visiems gerai žinomą „Rapala” voblerį „Shadow Rap”, tačiau naujasis masalas turi uodegoje įtaisytą nedielį į viršų nukreiptą liežuvėlį.

„Rapala” inžinieriai teigia, kad antrasis liežuvėlis masalą traukiant tolygiai sukuria papildomus virpesius, tačiau pagrindinis jo privalumas atsiskleidžia masalu „tvičinguojant”.

Po trūktelėjimo „RipStop” sustoja greičiau nei kiti vobleriai – uodegos liežuvėlis masalą stabdo ir neleidžia jam iš inercijos judėti tolyn. Pauzės metu „Riptop” kiek pakelia galvą aukštyn ir ima lėtai kilti paviršiaus link.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Ieškote valo žiemai? Atkreipkite dėmesį į šią naujieną

2018-01-05 14:40 Pasidalijimų 51 Komentarų 2

Žiema ir upėtakiai: kokius masalus rinktis sezono pradžioje

2018-01-02 15:12 Pasidalijimų 34 Komentarų 1

Unikalūs švedų masalai didžiosioms lydekoms

2017-11-29 07:40 Pasidalijimų 124 Komentarų 3

„Rapala” naujiena – mažas, bet piktas vobleriukas

2017-11-09 07:35 Pasidalijimų 47 Komentarų 1

Dienos klausimas