Puikiai visiems žinomos suomių kompanijos „Rapala” asortimentą papildė naujas masalas – 5 centimetrų mažylis „BX Brat”, kuris tikrai turėtų patikti visiems agresyvius crank tipo voblerius mėgstantiems meškeriotojams.

Naujasis vobleriukas priklauso „Balsa Extreme” šeimai, o tai reiškia, kad jis yra pagamintas iš balzos medienos ir „apvilktas” plastiko sluoksniu. Tai leidžia išlaikyti geriausias medinių voblerių savybes, bet kartu išgauti daugiau korpuso tvirtumo.

Visi „BX Brat” vobleriukai yra 5,08 cm dydžio, tačiau turi dviejų tipų liežuvėlius. Versija su trumpesniu liežuvėliu paneria iki 0,9 metro, su ilgesniu – dvigubai giliau. Meškeriotojai gali rinktis iš 12 „BX Brat” spalvų.

Nors „BX Brat” pirmiausiai skirtas Amerikos rinkai ir šios šalies vandenyse plaukiojantiems basams, šis masalas tikrai turėtų rasti pritaikymą ir Lietuvoje. Jam neatsispirti turėtų lydekos, stambūs didesnių upių šapalai, o itin agresyvūs ir iš toli jaučiami „BX Brat” judesiai gali suvilioti ir šamą.

Lietuvos žūklės reikmenų parduotuvių lentynose „BX Brat” pasirodys ateinančiais metais, o kol kas susipažinti su šiuo masalu galima kompanijos „Rapala” kurtame filmuke.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Ieškote valo žiemai? Atkreipkite dėmesį į šią naujieną

2018-01-05 14:40 Pasidalijimų 51 Komentarų 2

Žiema ir upėtakiai: kokius masalus rinktis sezono pradžioje

2018-01-02 15:12 Pasidalijimų 34 Komentarų 1

Unikalūs švedų masalai didžiosioms lydekoms

2017-11-29 07:40 Pasidalijimų 124 Komentarų 3

„Rapala” naujiena – mažas, bet piktas vobleriukas

2017-11-09 07:35 Pasidalijimų 47 Komentarų 1

Dienos klausimas