Visi upiniai spiningautojai ir muselininkai žino, koks puikus dalykas yra iš kvėpuojančios medžiagos pagamintos bridkelnės. Tokių patogių kelnių neįmanoma net lyginti su guminėmis. Tačiau kvėpuojančios bridkelnės turi ir minusų.

Lietuvoje nėra daug upių, kuriomis būtų galima ištisai bristi. Dažniausiai tenka nemažai paėėjėti ir krantu, o net neilga kelionės braunantis per pakrantės brūzgynus kvėpuojančioms bridkelnėms yra tikras peilis.

Tai puikiai žino ir patys bridkelnių gamintojai, bet kai kurie teigia, kad šią problemą jau išsprendė. Danų kompanija “Scierra” neseniai pristatė savo naujųjų bridkelnių “X-Stretch” reklamą, kurioje gaminio patvarumą pademonstravo išties išradingai.

Reklamoje šios bridkelnės yra išbandomos kliūčių ruože, naudojamame kariškių treniruotėms. Jas vilkintys aktoriai lipa per sienas, šliaužia žeme ir panašiai.

Žinoma, tikriausiai nereikėtų tikėtis, kad kvėpuojančios bridkelnės iš tiesų gali visa tai ištverti ir vos įbridus nepradėti leisti vandens. Kita vertus “Scierra X-Stretch” didžiausios Europos žūklės reikmenų parodos EFFTEX apdovanojimuose pernai laimėjo pirmą vietą žvejams skirtos aprangos kategorijoje.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kaip išsirinkti galvakablį?

2018-06-30 14:35 Pasidalijimų 26

Nesuklyskite rinkdamiesi įrankius žūklei upėje

2018-06-09 11:40 Pasidalijimų 11 Komentarų 2