Pirmoji „Mano didžiausia žuvis“ konkurso savaitė baigiasi, pirmadienį sužinosime pirmąjį KABLYS.lt džemperio laimėtoją - puiki proga pasidžiaugti dalyvių laimikiais. Justina rankose laiko egzotišką vandenų gyventoją - eršketą.

Net 28 kg svėrusį laimikį Justina sugavo privačiame tvenkinyje, Nyderlanduose.

„Buvo taip, kad kaimyno paklausiau, kur galėčiau žvejoti. Jis man pasiūlė ir parodė, kur galiu žvejoti. Taip atsidūriau prie privačių ežerų, kur galima žvejoti, leisti laiką. Bet tik tam tikromis valandomis. Jis man pasiūlė ant kabliuko užsidėti silkės, paprastos, pirktos parduotuvėje. Po gero pusvalandžio laukimo pradėjo klykti aliarmas. Padedant dar trims žmonėms, pavyko ištraukti laimikį. Net nesitikėjau, kad išvis tokių eršketų būna. Geras 45 minutes teko kovoti, kol ištraukėm į krantą. O paskui gražiai atsisveikinau ir paleidau. Mano pirma žuvis, pagauta Olandijoje ir pirma tokia didelė per visą laiką, kiek žvejoju.“ - rašo Justina.

Dalyvauti konkurse galite ir jūs. Kelkite savo laimikius į „Mano didžiausia žuvis“ programėlę ir laimėkite spalvingus džemperius.

Kablys.lt