Jau tradicija tapo, kad kartą per metus geriausi trijų Baltijos šalių karpininkai suremia meškeres ir išsiaiškina, kurie iš jų geriausi. Pernai tokios varžybos vyko Latvijoje, o šiemet Baltic Carp Cup keliasi prie Alytaus rajone telkšančio Vabalių ežero – Lietuvos karpininkų Mekos.

Tris paras truksiančios varžybos Baltic Carp Cup prasidės jau šį ketvirtadienį, kai 11 val. komandos žengs į sektorius ir pradės laukti „išvažiavimų” - taip karpininkai vadina kibimus. Varžybos baigsis sekmadienį, liepos 30-ąją, kuomet ir paaiškės, kurie Baltijos šalių karpininkai šiemet pasirodė geriausiai.

Baltic Carp Cup varžybose visoms trims šalims atstovauja po šešias geriausias komandas, kurias gali sudaryti 2 arba 3 meškeriotojai. Įskaitinės žuvys – tik karpiai ir amūrai, ne mažseni kaip 1,5 kg svorio. Laimės komanda, kuriose bendras žuvų svoris bus didžiausias.

Pernykščiame Baltic Carp Cup turnyre pirmąją vietą iškovojo viena šeimininkų latvių komandų. Tiesa, suskaičiavus bendrus visų komandų rezultatus paaiškėjo, kad valstybių įskaitoje visgi daugiausiai sugavo mūsiškiai. Pažiūrėsime, ar tą patį rezultatą mūsų karpininkai šį savaitgalį pademonstruos ir namų aikštelėje – Vabalių ežere.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kablys.lt vasaros kalendorius: rask, kur suremti meškeres

2018-06-21 10:34 Pasidalijimų 7 Komentarų 1

Suremk meškeres: puiki proga paskatinti vaikus žvejoti

2018-05-17 14:57 Pasidalijimų 33 Komentarų 1