Lynas – viena geidžiamiausių mūsų šalies meškeriotojų žuvų, ne veltui išrinkta nacionaline Lietuvos žuvimi. Tad nieko nuostabaus, kad rengiamos ir specializuotos lynų žūklės varžybos. Jos šį savaitgalį bus surengtos Gargžduose.

Varžybos „Lyneli, lyneli” Klaipėdos rajono mero taurei laimėti vyks liepos 22-23 dienomis Gargždų Skaidriajame karjere. Šios varžybos įdomios dar ir tuo, kad meškeriotojai varžosi ne dieną, kaip įprasta, o naktį – pradeda žvejoti vakare ir baigia ryte.

„Lyneli, lyneli” varžybose varžomasi ne individualioje, o komandinėje įskaitoje. Komandą turi sudaryti du meškeriotojai, kuriems leidžiama gaudyti tiek dugninėmis, tiek plūdinėmis meškerėmis. Komanda vienu metu galės būti užmetusi ne daugiau kaip keturias meškeres. Įskaitinės žuvys – tik lynai.

Registracija į varžybas prasidės liepos 22 d., 15 val., o 18 val. meškeriotojai jau mes meškeres ir lauks išsvajotojo laimikio. Varžybų pabaigą skelbiantis signalas nuskambės liepos 23 d., 10 val. ryte.

Beje, visi per varžybas sugauti lynai bus paleisti atgal į gimtojo karjero vandenis. Meškeriotojai sugautas žuvis privalės išlaikyti gyvas, nes nugaišusios žuvys į laimikį nebus įskaičiuojamos.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kablys.lt vasaros kalendorius: rask, kur suremti meškeres

2018-06-21 10:34 Pasidalijimų 7 Komentarų 1

Suremk meškeres: puiki proga paskatinti vaikus žvejoti

2018-05-17 14:57 Pasidalijimų 33 Komentarų 1