Šiųmetinėje parodoje „Viskas karpių žūklei” bus ne tik galima rankose pavartyti daugybės gamintojų naujienas ir įsigyti trokštamos įrangos, bet ir iš pirmų lūpų išgirsti, kaip karpius žvejoja meškeriotojai, pasaulio čempionatuose laimintys pirmąsias vietas.

Tradicinė karpininkams skirta paroda „Viskas karpių žūklei” Kauno A. Stulginskio universitete šiemet vyks kovo 10-11 dienomis.

Pirmoji parodos diena, pavadinta Žinių diena, bus skirta karpininkų pasaulio naujienų pristatymui. Parodos lankytojai galės savo akimis pamatyti, kokios naujovės ruošiamos šių metų karpių žūklės sezonui, gauti patarimų iš žymiausių Lietuvos karpininkų. Na, o visą dieną vainikuos seminaras, kurį ves svečias iš Rusijos Artiomas Kolesnikovas. Jis yra pasaulio karpių žūklės čempionas, tikras šio žūklės būdo profesionalas, tad šio meškeriotojo patarimai tikrai turėtų apdėti sugauti daugiau žuvų.

Antroji parodos diena bus skirta išpardavimams, tad visi lankytojai turės galimybę norimų karpių žūklės įrankių įsigyti pigiau.

Beje, šiuo metu vis dar vyksta populiariausių baltyminių kukulių Lietuvoje rinkimai. Savo balsą už mėgstamiausius masalus galite atiduoti ČIA, o parodos metu bus paskelbta, kokius baltyminius kukulius labiausiai vertina mūsų žvejai ir kokiais pernai suviliojo daugiausiai karpių.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1