Žvejoti labai norintys, tačiau dėl įvairių priežasčių to negalintys daryti vaikai, šiemet vėl bus kviečiami susipažinti su meškeriojimo paslaptimis trečią kartą rengiamoje akcijoje „ŽvejOK 2017”.

Globojamiems vaikams, norintiems pažvejoti, trūksta ne tik žvejybos įrankių, pašarų, bet ir tėviško patarimo apie mėgėjišką žūklę, jos būdus, priemones, procesą, žuvų rūšis, vandens telkinius, gamtosaugines problemas, tausojančią žvejybą ir kitus paprasčiausius dalykus, kuriuos jaunajam žvejui reikia žinoti prie upės ar ežero.

Būtent dėl šios priežasties rengiama jau tradicine tapusi akcija „ŽvejOK”, kasmet prie vandens telkinių suburiantis sunkiau gyvenančius vaikus. Šios akcijos globėjas ir vienas pagrindinių organizatorių – buvęs aplinkos viceministras Linas Jonauskas. Tad jei norite prisidėti prie šios puikios iniciatyvos, tiesiog parašykite jam į feisbuką.

Ši akcija šiemet vyks spalio 7 dieną. 10-tyje Lietuvos regionų, vaikus žvejybinių paslapčių mokys daugiau nei 100 savanorių iš žvejų klubų, medžiotojų ir žvejų draugijų, skautų, Šaulių sąjungos ir net Krašto apsaugos savanorių pajėgų. Savo sėkmingos žvejybos paslaptis vaikams atskleis ir žinomi šalies žvejai.

Beje, šiemet akcija „ŽvejOK” išsiplės ir už Lietuvos ribų, prie jos prisijungti kviečiami užsienyje gyvenantys Lietuvos meškeriotojai.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Varžybų organizatorius papasakojo, kaip šiemet kimba stintos

2018-02-06 17:15 Pasidalijimų 60 Komentarų 1

Stintapūkis 2018: stintos kibo, bet jas įpirko ne kiekvienas

2018-02-05 16:35 Pasidalijimų 28 Komentarų 2

Artėja laukiamiausias žvejų pasaulio renginys

2018-01-31 10:46 Pasidalijimų 152

Dienos klausimas