Nors tikra žiema neskuba ateiti, poledinės žūklės varžybų organizatoriai jau pradeda skelbti artėjančio sezono planus. O žiemos sezonas neįsivaizduojamas be tradicinių varžybų „Lydekai paliepus”, kuriose kasmet paaiškėja geriausi poledinio blizgiavimo specialistai.

„Lydekai paliepus” rengiantis žūklės klubas „Žvejo tribūna” jau paskelbė šių varžybų datą. Jos vyks sausio 27 dieną ant Molėtų rajone telkšančio Žverno ežero ledo.

„Lydekai paliepus” - tai tradicinės kasmetinės poledinės žūklės varžybos, kurias rengia klubas „Žvejo tribūna”. Šiose varžybose leidžiama gaudyti tik blizgutėmis, švytuoklėmis ir kitokiais dirbtiniais žieminio spiningo masalais. Kaip sako ir varžybų pavadinimas, čia įskaitinėmis žuvimis laikomos tik lydekos, o nugalėtojas bus nustatomas pagal sugautų plėšrūnių svorį.

Beje, artėjančių varžybų naujovė – tai privalomas visų sugautų žuvų paleidimas. Ištraukęs lydeką žvejys turės išsikviesti teisėją, kuris ją pasvers. Po to lydeka grįš į gimtąjį ežerą. Ankstesniais metais „Lydekai paliepus” dalyviai į finišą prisistatydavo su ne daugiau kaip trimis lydekomis.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1

Punioje atgyja kultinės žūklės varžybos

2018-08-21 17:25 Pasidalijimų 10