Nors oficialios statistikos apie žvejų gausą Lietuvoje greičiausiai nerasite, suskaičiavus visus nupirktus žūklės leidimus ir daugybę žūklės reikmenų parduotuvių paaiškės, kad lietuviai – vieni stipriausių (jei ne patys stipriausi) žvejų visoje Europoje. Prie vandens telkinių puikiai pasirodo ir žvejai sportininkai, čempionatuose lengva ranka skinantys pergales. Už dviejų mėnesių turėsime galimybę dar kartą tuo įsitikinti – Baltarusijoje vyksiančiame Pasaulio dugninės meškerės klubų čempionate („World Feeder Championship For Clubs“ dalyvaus ir lietuvių komanda.

Pasaulio klubų dugninės meškerės čempionatas – naujas ir švarus lapas Lietuvoje žūklės sporto istorijoje. Lietuvių komanda šiame čempionate dalyvaus pirmą kartą. Savo profesionalumą dėl vietos varžybose įrodė „Žvejo tribūnos“ sportininkai.

„Žvejo tribūnos“ vardas daugeliui girdėtas ne tik iš varžybų rezultatų suvestinių. Tuo pačiu vardu vadinasi ir vienas išsamiausių žūklės forumų, kuriame žvejai diskutuoja apie laimikius, įvairių žuvų gaudymo subtilybes, artėjančias varžybas.

Komandos sportininkų iki varžybų dienos, gegužės 28, laukia intensyvus pasiruošimas. Be to, dalyvavimas pasaulinėse varžybose kainuos nemažas sumas pinigų, todėl „Žvejo tribūna“ prašo visų, kuriems artima žūklė dugnine meškere, paremti Lietuvos sportininkų pasirodymą.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1