KABLYS.lt jau rašė apie artėjančią tarptautinę žvejybos, medžioklės ir aktyvaus laisvalaikio parodą „HHS 2018“. Kovo 23 – 25 dienomis LITEXPO parodų rūmuose vyksiančios parodos organizatoriai tikisi sulaukti per 30000 lankytojų. Tačiau ateinantį savaitgalį tai bus ne vienintelis milžiniškas žvejybos renginys. Anglijos meškeriotojai tomis pačiomis dienomis susiburs didžiausioje žūklės parodoje visoje Jungtinėje KaralystėjeThe Big One 2018“.

Praėjusiais metais „The Big One“ parodą aplankė beveik toks pat kiekis lankytojų, kaip ir „HHS 2017“ – 21000. Šiemet „The Big One“ organizatoriai sieks pritraukti dar daugiau susidomėjusiųjų. Farnboro mieste vyksiančiame renginyje dalyvaus tokios žvejų pasaulio garsenybės, kaip Denis Fairbrasas, Bobas Nudas, Styvas Ringeris, Dynas Meisis ir kiti. Tiesioginių konferencijų ir paskaitų metu jie dalinsis žvejybos paslaptimis ir naujienomis.

Parodoje savo gaminius pristatys ir garsiausi žūklės reikmenų gamintojai – CC Moore, Sticky, Dynamite, Bait-Tech bei daugelis kitų. Šių gamintojų įrankius ir masalus žvejai galės įsigyti pigiau.

Daugiau informacijos apie „The Big One“ parodą kartu su nuorodomis, kaip į ją nuvykti, galite rasti čia.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1