Rudeninis lašišų ir šlakių žūklės sezonas jau tampa nebeįsivaizduojamas be „Lašišadieniu” pramintų šių žuvų žūklės varžybų. Šiemet trečią kartą rengiamas „Lašišadienis” vyks kiek vėliau nei įprastai – spalio 14-ąją, priešpaskutinę sezono dieną.

Sportinės žūklės klubo „Vienam gale kablys” ir žūklės reikmenų parduotuvių „Triturus” rengiamas „Lašišadienis” tradiciškai vyks Kaišiadorių rajone, Senosios Gegužinės sodyboje. Čia 7.30 val. prasidės dalyvių registracija, vėliau vyks lašišų žūklės specialisto Anatolijaus Ostapenko paskaita, o vidurdienį bus duotas varžybų startas.

„Lašišadienio” varžybų nugalėtoju taps tas meškeriotojas, kurio sugautų lašišų ir šlakių ilgis bus didžiausias. Žinoma, kaip to ir reikalauja taisyklės, visos lašišos grįš į upę tęsti kelionės į nerštavietes.

„Lašišadienio” dalyvio mokestis – 40 eurų, tačiau prizinis fondas, kurio vertė net 2000 eurų, laukia išties solidus. Tad jei norite ne tik pažvejoti, bet ir pasivaržyti ar pasisemti patirties, spalio 14-ąją turėtumėte būti Gegužinėje.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1