Jei esate neabejingas upėtakių žūklei, šį savaitgalį turėtumėte traukti prie Minijos upės. Čia pirmą kartą vyks renginys „Spin Fly”, kurio metu paaiškės, kokius masalus labiau mėgsta Žemaitijos upėtakiaispiningo ar muselinės.

Varžybas „Spin Fly” rengia upėtakininkų bendruomenė internete „Looking for Trout” ir elektroninė muselinės reikmenų parduotuvė spudleris.lt. Tačiau tai bus kur kas daugiau nei varžybos, nes iki šiol spiningautojai ir muselininkai prie upių buvo konkurentai, o šiame renginyje bus siekiama įrodyti, kad jie gali būti ir puikūs žūklės kolegos bei bičiuliai.

Visi norintys dalyvauti šiame puikiame renginyje jau šiandien yra laukiami muselininkų klubo „Verpetas” stovykloje, kurią rasite čia. Penktadienio vakarą čia liepsnos laužai ir liesis pokalbiai apie upes bei upėtakių žvejybą.

Šeštadienio rytą prasidės ir pačios varžybos. Jų dalyviai pasiskirstys poromis, kurias sudarys muselininkas ir spiningautojas, bei trauks prie upės.

Vakare, po varžybų ir geriausių upėtakininkų apdovanojimų, vėl vyks vakaronė, kurios metu tiek muselininkai, tiek spiningautojai pristatys savo žūklės būdus, naudojamus įrankius bei masalus.

Tad kas žino, gal po šio savaitgalio kai kurie spiningautojai nuspręs į rankas imti muselines meškeres. Ir atvirkščiai.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kablys.lt vasaros kalendorius: rask, kur suremti meškeres

2018-06-21 10:34 Pasidalijimų 7 Komentarų 1

Suremk meškeres: puiki proga paskatinti vaikus žvejoti

2018-05-17 14:57 Pasidalijimų 33 Komentarų 1