Jei dar galvojate, ką veikti pirmąjį birželio savaitgalį, siūlome jums nuvykti į Lazdijus. Čia vyks spiningavimo varžybos, kuriose ypač laukiamos dailiosios lyties meškeriotojos – joms jau paruošti specialūs prizai.

Tradicinėmis jau tapusios spiningavimo varžybos Lazdijų rajono mero taurei laimėti birželio 3 dieną vyks 8 kilometrai nuo Lazdijų nutolusiame Akmenių ežere. Šiose varžybose gali dalyvauti visi norintys, nėra ir daugumoje kitų varžybų įprasto startinio mokesčio.

Registracija į šias spiningavimo varžybas prasidės 6 val ryto ežero pakrantėje. 7 val. bus duotas startas, o po keturių valandų valtys jau turės prisistatyti į finišą. Varžybų nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyks 17 val. Lazdijų miesto parke.

Renginio plakatas
Renginio plakatas
© Organizatorių nuotr.

Pagrindiniu prizu – Lazdijų rajono mero taure – bus apdovanotas meškeriotojas, kurio sugautų žuvų bendras svoris bus didžiausias. Taip pat laukia prizai už didžiausią varžybų žuvį, o labiausiai bus pagerbtos moterys – jos ne tik pretenduos į mero taurę, bet ir susigrums tik dėl joms skirto specialaus prizo.

Akmenių ežeras telkšo netoli Lietuvos ir Lenkijos sienos, jo plotas – beveik 54 hektarai, vidutinis gylis – 2,9 metro, o giliausia vieta tesiekia 4,8 metro. Visgi šiame sekliame ežere tikrai gausu lydekų ir ešerių, tad varžybų dalyvių laukia įtempta kova.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: puiki proga paskatinti vaikus žvejoti

2018-05-17 14:57 Pasidalijimų 33 Komentarų 1

Dienos klausimas