Praėjusį savaitgalį Marijampolėje pirmą kartą vykusiose muselinės žūklės varžybose „Suvalkijos šapalas” žuvys dideliu aktyvumu nedžiugino. Nepaisant to, šis renginys pradžiugino visus jo dalyvius ir jau neabejojama, kad gaudyti Šešupės šapalų muselininkai iš visos Lietuvos suvažiuos ir kitąmet.

Vienuolika – tiek įskaitinio dydžio šapalų šeštadienį Marijampolės centrą kertančioje Šešupėje sugavo „Suvalkijos šapalo” dalyviai. Ne todėl, kad žuvų ten būtų mažai. Tiesiog pasitaikė tokia diena, kai storasprandžiai nerodė didelio aktyvumo. Ne vienas varžybų dalyvis skundėsi, kad pavyko rasti gražių žuvų, jos kildavo prie siūlomų muselių, bet pusiaukelėje apsisukdavo ir vėl nerdavo prie dugno. Nepaisant to, nuotaika varžybų dalyviams nesugedo.

„Labai gerai, kad šios varžybos surengtos ir labai gerai, kad joms parinkta tokie vieta miesto centre. Praeina daug žmonių, domisi, klausinėja, tai labai svarbu jei norime Lietuvoje populiarinti muselinę meškerę ir etišką žvejybą”, - kalbėjo varžybų dalyviai.

Po septynias valandas trukusių varžybų paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė Robertas Sokolovas, antras liko Remigijus Bobinas, trečias – Vytautas Alekna. Beje, tik antroje vietoje likęs Remigijus Bobinas iš visų šių vyrų yra marijampolietis, vienintelis apgynęs Suvalkijos garbę.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: puiki proga paskatinti vaikus žvejoti

2018-05-17 14:57 Pasidalijimų 33 Komentarų 1

Dienos klausimas