Šiandien LITEXPO parodų centre prasidėjo kasmetinė žūklės, medžioklės ir aktyvaus laisvalaikio gamtoje paroda HHS 2018. Po praėjusių metų sėkmės žvejybos kompanijos suskubo renginiui ruoštis iš anksto ir nusiteikė varžytis dėl lankytojų dėmesio. Vis dėlto, iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad didžiausią pyrago gabalą šiemet atsiriekė museline.lt komanda.

Parodoje suskubome apsilankyti vos prasidėjus renginiui. Žinoma, savaitgalį tikimasi sulaukti didžiausio antplūdžio, bet tiems, kurie iš tiesų nori gauti vertingų patarimų, verta užsukti į LITEXPO dar neprasidėjus didžiajam šišui.

Visa paroda šiemet suskirstyta į dvi sales: aktyvaus laisvalaikio bei medžioklės zoną ir žvejybos zoną. Daugiausia dairėmės pastarojoje ir, nors žmonių buvo vos vienas kitas, į akis krito dalyvių pasiruošimas. Panašu, kad labiausiai dėmesį stengėsi atkreipti museline.lt komanda. Jie salėje įrengė didžiulį stačiakampį baseiną, kur demonstravo užmetimo technikas ir pasakojo apie muselinės žūklės niuansus.

Šalia baseino muselinės žvejybos grandas Niklaus Bauer demonstravo, kaip rišti museles. Visomis parodos dienomis jis taip pat pasakos, kaip muselėmis gaudyti lydekas.

Parodos aikštelėje neatsiliko ir spiningautojai. Jie taip pat įsirengė baseiną ir, nors įsikūrė kompaktiškai, sugebėjo pritraukti visą būrį meškeriotojų. Ką gi, muselinė žvejyba Lietuvoje vis dar pakankamai nauja sritis, tad lieka tik pagirti museline.lt komandą už entuziazmą ją populiarinant. Vis dėlto, panašu, kad šiemet laurai vis viena atiteks seno gero spiningo mėgėjams.

Paroda HHS 2018 vyks visą savaitgalį iki pat sekmadienio vakaro. Visą renginio programą galite rasti čia.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1