Šį savaitgalį prie Skirvytės vyks vienos gausiausių dugninės ir plūdinės meškerės varžybos, skirtos atminti tragiškai žuvusiam žvejui sportininkui Mariui Baranauskui. Sportinės žūklės klubo „Pyla” rengiamos varžybose dalyvių lauks ne tik įspūdingi prizai, bet ir loterija, žuvienė bei kitos atrakcijos.

Varžybos „Tubertini Mariaus taurė” vyks šį savaitgalį, spalio 7-8 dienomis, ant Skirvytės 2-osios ir 3-iosios krantinių. Šiose varžybose atskirose įskaitose varžysis plūdininkai ir dugninės žūklės meistrai, kurių susirinks net apie šimtą.

„Tubertini Mariaus taurė” gali didžiuotis didžiausiu priziniu fondu per visą plūdinės ir duginės varžybų Lietuvoje istoriją – jis sieks net 800 tūkstančius prizų. Varžybų nugalėtojams atiteks platformos, meškerės, priemonės jaukui maišyti ir kiti reikalingi žūklės įrankiai.

Šios varžybos yra skirtos tragiškai žuvusio žvejo sportininko Mariaus Baranausko atminimui. Vos 25-erių sulaukęs meškeriotojas nuskendo Nemune 2011 metais. Marius buvo laikomas vienu perspektyviausių plūdinės ir dugninės meistrų Lietuvoje, laimėjęs ne vienas varžybas, kuriose rungėsi su kitais geriausiais Lietuvos meškeriotojais.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1