Didžiausios Europos žūklės reikmenų parodos EFFTEX rengėjai gali lengviau atsikvėpti – korporacija „Rapala VMC Corporation” paskelbė, kad jos stendas Amsterdame šiemet rengiamoje parodoje bus. Visgi nuostolių EFFTEX nestinga, nes vis daugiau žūklės reikmenų gamintojų pradeda galvoti, kad tokios parodos nereikalingos.

Ilgai dvejojusi „Rapala” pagaliau paskebė, kad dalyvaus EFFTEX parodoje ir taps trečia iš keturių didžiausių žūklės įrankių kompanijų pasaulyje, kurios savo produkciją pristatys Amsterdame. Kiek anksčiau dalyvavimą EFFTEX patvirtino „Daiwa” ir „Pure Fishing”, valdanti tokius prekės ženklus kaip „Berkley”, „Abu Garcia”, „Mitchell” ir kitus.

Po pernykštės parodos „Rapala” vadovai teigė, kad dar gerai pagalvos, ar dalyvauti EFFTEX parodose toliau, nes vartotojus šiais laikais lengviau ir efektyviau pasiekti per skaitmeninius kanalus.

„Rapala” sutikimas dalyvauti parodoje tapo gera žinia jos rengėjams po to, kai atvykti į Amsterdamą atsisakė „Shimano”, „Zebco Europe”, viena sparčiausiai augančių danų kompanijų „Westin” ir kitos žinomos bendrovės.

EFFTEX paroda Amsterdame vyks birželio mėnesį, jos užimamas plotas šiemet sieks daugiau 1200 kvadratinių metrų. Šiuo metu rezervuota apie 80 proc. parodos ploto, kol kas daugiausiai užsiregistravusių dalyvių atstovauja Kinijai ir JAV.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Suremk meškeres: spalis priklausys upėtakiams

2018-09-17 10:10 Pasidalijimų 28 Komentarų 1