Spalio 12 – 13 dienomis Aplinkos ministerija sukvies visus, neabejingus žvejybai ir žuvų ištekliams, į žvejybos vidaus vandenyse forumą. Forumas vyks Molėtų rajone, poilsio namuose „Bebrusai“ (Bebrusai 1, Inturkės sen.).

Forumo tikslas – pasikeisti nuomonėmis apie žvejybos vidaus vandenyse reglamentavimą, žuvų išteklių apsaugą ir gausinimą, ežerų krašto teikiamas galimybes smulkiajam verslui, vidaus vandenų žuvininkystės ateitį.

Pirmąją forumo dieną bus skaitomi pranešimai apie rekreacinę ir verslinę žvejybą, žuvų išteklių būklę vidaus vandens telkiniuose, ungurių išteklių atkūrimą ir kt. Po pranešimų vyks atvira diskusija apie darnios vidaus vandenų žuvininkystės viziją. Ją moderuos Mėgėjų žvejybos tarybos pirmininkas Antanas Kontautas.

Antrąją forumo dieną bus surengtos žvejybos varžybos.

Išsamesnė informacija apie renginį – tel. 8 646 68017 arba el. paštu vilmantas.graiciunas@am.lt. Detalią renginio programą galite rasti čia.

Registracijos, atvykimo, nakvynės klausimais kreipkitės į Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko lankytojų centrą tel. 8 386 53135 arba el. paštu info@aparkai.lt. Registracija į renginį jau prasidėjo.

Kablys.lt

„Kur tu karpi 2019“ arba kai Fortūna atsuka ne tą galą

2019-08-06 16:46 Pasidalijimų 82 Komentarų 4