Kauno aplinkosaugininkų laimikis – meškerės, tinklai ir valtis

Kablys.lt
  • 2017.01.06

Per tris akcijos „Lašiša“ mėnesius Kauno aplinkosaugininkai savo prižiūrimuose plotuose patikrino daugiau kaip tūkstantį meškeriotojų. Deja, ne visi jie žuvis gaudė sąžiningai, todėl turėjo atsisveikinti su pažeidimų padarymų įrankiais.

Nors aplinkosauginė akcija „Lašiša“ baigėsi dar gruodžio 10 d., Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai viščiukus suskaičiavo tik dabar.

Taigi per visą akcijos „Lašiša“ lašiša laikotarpį laikinosios sostinės aplinkosaugininkai suorganizavo 150 reidų, per kuriuos patikrino 1108 žvejų mėgėjų. Iš viso reidų metu nustatytas 41 pažeidimas, o iš pažeidėjų buvo paimti 8 mėgėjų žvejybos įrankiai, 5 tinklai ir viena valtis.

Pastebėję brakonieriavimo atvejus, Kauno apylinkių gyventojai ir žvejai kviečiami nelikti abejingi informuoti departamentą tel. (8-37) 320704 (darbo valandomis) arba tel. 112 (ne darbo valandos).

Straipsnio šaltinis

Kablys.lt

Griežtai draudžiama KABLYS paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Kablys kaip šaltinį.

Sužinok apie didžiausią šių metų paslaptį pirmas.

Uždaryti