Norėjo sugauti lydekų, o turės paploninti pinigines

Kablys.lt
  • 2017.01.11

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai šių metų sausio 8 – 9 dienomis vykdė reidus Mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimams nustatyti. Per šias dvi dienas buvo patikrinta per 50 žvejų mėgėjų, tačiau ne visi iš jų žvejojo tvarkingai.

Sausio 8 dieną Trakų rajone nustatyti trys pažeidimai, iš jų du šiurkštūs. Du piliečiai vykdė žvejybą masalui naudodami žuvelę ir turėjo sugavę dvi lydekas. Jiems teks sumokėti administracines baudas, kurios siekia nuo 120 iki 300 eurų, atsisveikinti su pažeidimo padarymo įrankiais ir priemonėmis – skrituliais, šakotinėmis, grąžtu, peikena bei privalės atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą, siekiančią daugiau kaip 300 eurų.

Sausio 9 dieną aplinkosaugininkai gavę pranešimą, jog Trakų Vokės tvenkinyje yra vykdoma žvejyba skrituliais, nuvyko ir nustatė du pažeidimus. Vienas žvejų neturėjo reikiamo leidimo žvejoti, o kitas pastatęs keturis skritulius buvo sužvejojęs lydeką. Pastarajam  teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą, siekiančią daugiau kaip 150 eurų bei susimokėti administracinę baudą nuo 120 iki 300 eurų, bus konfiskuoti skrituliai ir grąžtas.

Primename, kad nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. žvejyba naudojant masalui žuvelę yra draudžiama.

Straipsnio šaltinis

Kablys.lt

Griežtai draudžiama KABLYS paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Kablys kaip šaltinį.

Sužinok apie didžiausią šių metų paslaptį pirmas.

Uždaryti