Kaltinimus brakonieriavimu lietuvių emigrantai atremia humoru

Lukas Miknevičius
  • 2017.01.05

Nors Didžiojoje Britanijoje pastaruoju metu įkliūva vis mažiau brakonieriaujančių lietuvių imigrantų, panašu, kad patiems britams vis dar sunku patikėti, kad mūsų tautiečiai gali žvejoti sąžiningai. Tad lietuviai sugalvojo originalų atkirtį.

Socialiniuose tinkluose susibūrusiose žvejojančių emigrantų iš Lietuvos grupėse šiomis dienomis ėmė plisti nuotrauka, kurioje užfiksuoti marškinėliai su šmaikščiu užrašu, skelbiančiu, kad juos dėvintis žmogus yra iš Lietuvos, tačiau nėra brakonierius.

lietuviai britanijoje

Taip, aš lietuvis. Taip, aš turiu žvejybos leidimą. Ne, aš nebrakonieriauju. Taip, laikausi taisyklės “pagavai – paleisk”.

Tokiais marškinėliais, ant kurių nugaros surašyti visi atsakymai į britams galinčius kilti klausimus, jau susidomėjo nemažai žvejojančių emigrantų. Ji tikisi, kad tokia priemonė pagaliau padės britus įtikinti, kad ir lietuviai gali būti sąmoningi ir sąžiningi žvejai.

Straipsnio šaltinis

Kablys.lt

Griežtai draudžiama KABLYS paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Kablys kaip šaltinį.

Sužinok apie didžiausią šių metų paslaptį pirmas.

Uždaryti