Didžiosios Britanijos karpininkai praėjusią savaitę sulaukė blogų naujienų. Didžiausias šios šalies karpisBig Rig vardu praminta veidrodinio karpio patelė – rasta nugaišusi. Prieš mirtį šį žuvis svėrė daugiau kaip 30 kilogramų.

Kaip rašo žurnalas „Anglers Mail” tvenkinio, kuriame gyveno Big Rig, šeimininkai neabejoja, kad žuvies mirties priežastimi tapo nerštas – solidaus amžiaus žuvis jo tiesiog nebepakėlė.

Paskutinį kartą Big Rig meškeriotojui buvo užkibęs praėjusių metų spalį. Tuomet žuvis svėrė kiek daugiau kaip 31 kilogramą, bet Didžiosios Britanijos rekordinių žuvų komitetas šio karpio nepripažino oficialiu rekordu, nes konstatavo, jog žuvis buvo dirbtinai maitinama, kad pasiektų tokį svorį.

Nepaisant to Big Rig tvenkinį gausiai lankė meškeriotojai, tikėdamiesi susikauti su nors ir nepripažintu, bet vis tiek didžiausiu, šalies karpiu.

Tvenkinio savininkai jau kuria planus, kaip kuo greičiau vėl turėti panašaus dydžio karpį kaip Big Rig. Dabar šiame tvenkinyje plaukioja keletas karpių sveriančių 20-25 kilogramus ir daug žuvų po 10-15 kilogramų. Būtent dalį šių mažesniųjų karpių planuojama išgaudyti, kad didesniesiems liktų daugiau maisto ir jie greičiau augtų.

Kaip atrodė didžiausias Didžiosios Britanijos karpis galite pamatyti ČIA.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rytoj visi galės žvejoti nemokamai

2018-07-05 14:08 Pasidalijimų 56

Lašalas: vieno gyvenimo istorija

2018-07-08 12:55 Pasidalijimų 4

Viena vertingiausių žuvų stringa verslininkų tinkluose

2018-07-03 07:45 Pasidalijimų 17 Komentarų 2