40 tūkstančių. Tiek meškerykočių ir ričių šią vasarą vaikams nemokamai išdalins JAV mažmeninės prekybos žūklės, medžioklės ir aktyvaus laisvalaikio reikmenimis milžinė „Bass Pro”. Šia socialine iniciatyva siekiama, kad kuo daugiau vaikų turėtų galimybę atrasti pramogas gamtoje.

Dovanoti meškeres ir rites sunkiau gyvenančių šeimų vaikams - „Bass Pro” įkūrėjo ir pagrindinio akcininko Johnny Morriso idėja. Jo bendrovė kiek anksčiau skelbė akciją, kurios metu naudotus žūklės įrankius į „Bass Pro” parduotuves atnešę klientai gaudavo dideles nuolaidas, o jų įrankiai atiteko vaikams. Beje, atnešti įrankiai turėjo būti prižiūrėti, nesulaužyti, šiuolaikiški ir puikiai tinkami toliau gaudyti žuvis.

Visus šiuos žūklės įrankius „Bass Pro” padovanojo įvarioms nevyriausybinėms paramos organizacijoms, kurios ir juos ir išdalino vargingesnių šeimų vaikams. Tokią akciją „Bass Pro” rengia ne pirmą kartą, per pastaruosius penkerius metus bendrovė vaikams jau išdalino daugiau kaip 250 tūkstančių įvairių žūklės įrankių.

Beje, tai ne vienintelė „Bass Pro” paramos sunkiai gyvenantiems vaikams forma. Kasmet birželį kompanija organizuoja renginius prie jai priklausančių tvenkinių, pilnų žuvies. Juose vaikai gali sugauti pirmuosius savo gyvenimo laimikius, gauti daugybę naudingų patarimų ir pamokų iš garsiausių profesionalių žūklės gidų ir panašiai.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lukas Miknevičius. Lietuvos meškeriotojus valdo psichozės

2017-10-14 08:15 Pasidalijimų 78 Komentarų 9

Lukas Miknevičius. Neliko mėsos, neliko ir žvejybos džiaugsmo

2017-10-07 08:10 Pasidalijimų 216 Komentarų 29

Žvejai užsirūstino: savo upėse nenori matyti jokių baidarių

2017-09-30 16:25 Pasidalijimų 62 Komentarų 3

Dienos klausimas