Vienas britų meškeriotojas vos neatsisveikino su gyvybe, kai sugavęs nedidelę žuvelę juokais apsimetė, kad ją tuoj suvalgys. Prie burnos pakelta žuvis išsprūdo meškeriotojui iš pirštų ir nukrito tiesiai jam į gerklę, kurioje užstrigo.

Kaip rašo Didžiosios Britanijos dienraštis „The Independent”, 28-erių meškeriotojas sugavo 14 cm ilgio jūrų liežuvį. Norėdamas prajuokinti draugus jis šią į plekšnę panašią žuvelę pakėlė sau prie burnos ir ėmė vaizduoti, kad ją tuoj praris.

Tačiau tuomet nutiko kai kas netikėto. Žuvis suspurdėjo, išsprūdo meškeriotojui iš pirštų ir nukrito tiesiai jam į gerklę, kurioje įstrigo ir užblokavo kvėpavimo takus.

Nelaimėlis žvejys pradėjo dusti, laimei, netrukus atvyko jo draugų iškviesti medikai. Paėmę chirurgines žnyples jie šiaip taip žuvį ištraukė, nors tam prireikė net šešių bandymų.

„Niekada nesu susidūręs su keistesniu incidentu ir nemanau, kad susidursiu ateityje. Džiaugiuosi, kad pavyko pagalbą sutekti laiku ir kad dėl šios keistos nelaimės nebus jokių pasekmių žvejo sveikatai”, - sakė vienas meškeriotoją gelbėjusių medikų.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Spiningo mados arba kokiais įrankiais žvejoja užsieniečiai

2018-10-08 10:10 Pasidalijimų 2 Komentarų 2

Dugno kliuviniai: kaip jų išvengti iš išsaugoti masalus

2018-10-10 10:05 Pasidalijimų 9 Komentarų 1