Tai ne pokštas. Šis kabliukas tikrai naudojamas žūklėje

Lukas Miknevičius
  • 2017.01.07

Prieš jūsų akis – ne dekoracija žūklės reikmenų parduotuvės vitrinai, o tikrų tikriausias žūklėje naudojamas kabliukas. Ir nors šį įnagį vadiname mažybiniu žodeliu, jis toli gražu nėra mažas. Galbūt net didžiausias pasaulyje.

Šį 27/0 dydžio kabliuką sukūrė viena garsiausių kabliukų gamintojų visame pasaulyje – kompanija „Mustad”.

Iš pradžių jis buvo skirtas tik „National Geographic” televizijos laidai „Shark man” (liet. – „Žmogus ryklys”), kurios kūrėjai nusprendė sužvejoti vieną baisiausių pasaulio grobuonių – didįjį baltąjį ryklį.

Tačiau vėliau „Mustad” nusprendė tokius kabliukus pradėti gaminti serijiniu būdu, nes vandenynuose ir jūrose plaukioja nemažai pamišusių meškeriotojų, kurių tikslas – būtent rykliai.

Žinoma, bet kurioje žūklės reikmenų parduotuvėje šių kabliukų negausite, bet jei kartais tokio užsimanysite, tai panaršę internete tikrai įsigysite. Tiesa, tai tikrai nepigus įrankis – vienas toks kabliukas kainuoja 180 Didžiosios Britanijos svarų sterlingų (apie 210 eurų).

didžiausias pasaulio kabliukas 1

Straipsnio šaltinis

Kablys.lt

Griežtai draudžiama KABLYS paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Kablys kaip šaltinį.

Panašūs kabliai

kuo daugiau žinosi, tuo mažiau bijosi

Sužinok apie didžiausią šių metų paslaptį pirmas.

Uždaryti