Rekordinį karpį sugavęs meškeriotojas galėjo savo vardą įrašyti į Anglijos rekordų knygą, bet nusprendė, kad jam tai visiškai nesvarbu ir atsisakė savo pasiekimą registruoti oficialiai. „Aš žvejoju ne dėl to”, - nukirto žvejys.

31 kilogramas – tiek svėrė neseniai viename Anglijos ežere sugautas Kapitono Džeko vardu žinomas veidrodinis karpis. Ši žuvis galėtų tapti oficialiu šalies rekordu, tačiau ją sugavęs meškeriotojas atsisakė pasiekimą registruoti. Jis tiesiog paskelbė nuotrauką, kurioje matyti ant rankų laikomas karpis, bet nematyti nei žvejo veido, nei vietos, kurioje jis buvo sužvejotas. Vienintelė apie žvejį žinoma informacija yra tik tai, kad jo vardas yra Billas.

Visgi dėl karpio svorio abejonių nekyla, nes žuvies svėrime dalyvavo ir ežero, kuriame ji buvo sugauta, šeimininkas. Jis žurnalui „Anglers Mail” pasakojo, kad Billas tiesiog nenori dėmesio.

„Billas laikosi nuomonės, kad jo žvejybos ir jų rezultatai yra asmeninis reikalas, kuriuo nereikia dalintis. Be to, norint įregistruoti rekordą reikia padaryti krūvas biurokratinių reikalų, kurie jam sukeltų tik papildomo vargo”, - paaškino ežero savininkas.

Beje, Kapitono Džeko vardu žinomas karpis Meadows ežere kasmet meškeriotojams užkimba maždaug šešis kartus. Šiuo metu tai yra didžiausias žinomas gyvas karpis Anglijoje. Tad gali būti, jog netrukus ši žuvis bus vėl sugauta, o ją sugavęs kitas meškeriotojas rekordininko vardo nuspręs neatsisakyti.

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kastingo meistras davė 5 auksinius patarimus žvejams

2018-06-25 16:05 Pasidalijimų 89 Komentarų 2

Karštis, spiningas ir dryžuotieji banditai

2018-06-22 17:05 Pasidalijimų 26 Komentarų 2

Arktinių palijų žvejyba Grenlandijoje

2018-06-17 19:10 Komentarų 1

Moterys lakuoja nagus, o ką tuo metu veikia žvejai?

2018-06-07 08:05 Pasidalijimų 40 Komentarų 1