Nieko nestebina tai, kad lietuviai dažnai į užsienį patraukia žvejoti – visada įdomu išbandyti, kas kimba egzotiškesniuose vandenyse. Dažniausios kryptys – Skandinavijos šalys, tačiau šį kartą mes ne apie tai. Rolandas su Kablys.lt redakcija pasidalinęs didžiulių karpių, kurių vienas svėrė daugiau nei 25 kg, nuotraukomis pasirinko žymiai rečiau lankomą kryptį – Prancūziją.

„Draugai Prancūzijoje turi tris vienas šalia vienas kito esančius ežerus. Juos prižiūri jau 16 metų, tad aš žvejojau su draugu dviese visam ežere. Ežeras buvo labai žolėtas ir skaidrus,“ – pasakojo Rolandas.

7 paras žvejojęs meškeriotojas prisipažįsta sugavęs nedaug žuvų, tačiau visos jos buvo įspūdingo dydžio. „Iš viso sugavau 9 žuvis, 3 liko nerealizuotos. Mažiausia žuvis svėrė 10 kg. Kibimai buvo labai vangūs ir tik naktį, nuo 1 – 3 val., tad dieną dirbau savo darbus, o naktį žvejojau. Pirmas dvi paras buvo labai sunku, nes žuvis laikėsi viršuje. Šėriau boiliais ir paletėm, o gaudžiau 2 pop up kukurūzais, pakeltais nuo dugno 4 – 5 cm. Ėmęsis tokios taktikos sulaukiau daug kibimų, bet tarp jų pasitaikė ir įspūdingo dydžio lynų, svėrusių 3 – 5 kg."

Kablys.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tikėjimo galia arba ar būna stebuklingų masalų?

2019-03-17 17:55 Pasidalijimų 24 Komentarų 1

Paskui ešerius: ar tikrai svetur žuvies daugiau?

2019-02-06 12:22 Pasidalijimų 45 Komentarų 7