KABLYS.lt bičiuliai braidau.lt išbandė žūklę ekonomiška įranga Neryje, pačiame Vilniaus centre. Nors vilniečiai dažnai piktinasi, kad nėra kur pažvejoti, panašu, kad tiesiog reikia atrasti geras atkarpas.

Šį kartą norėčiau pasidalinti akimirkomis iš trumpos žvejybos Neryje, pačiame Vilniaus centre. Norėčiau pastebėti, jog labai nustebino, kokia tai puiki vieta žvejybai! Dauguma mūsų net nepagalvojame, šalia kokių perspektyvių žvejybos vietų gyvename. Ši vieta puiki lydekoms, šapalams, salačiams, rudenį – lašišoms. Daugybė dugno perkritimų, kliuvinių, salelių, srovių pasikeitimų. Šią vietą būtinai įsirašau į savo mėgstamiausių žvejybos vietų penketuką ir nuo šiol ją vadinsiu Vilniaus Eldoradu!

Šios žvejybos rezultatas:

Šapalas, lydeka ir pabėgęs ešerys.

Žvejybos tikslas buvo išbandyti naują spiningą, kurį užsisakiau iš Aliexpress ir kaip matote spiningas kuo puikiausiai susitvarkė. Manau, jog kiekvienas pradedantis žvejys galėtų pradėti žvejoti būtent su šiuo spiningu, kainuojančiu apie 20 eurų. Mano manymu, tai puikus įrankis pradėti žvejoti upėse, nedideliais masalais, gaudant žuvis iki ~ 2-3kg svorio. Į spiningo komplektą įeina dvi viršūnės, tad sulaužius vieną, lieka atsarginė.

Pradedančiajam visuomet patariu pradėti žvejoti upėse, nes upės Lietuvoje nėra gilios, visą veiksmą, kur slepiasi žuvis galima pamatyti patiems, o taip pat nereikia valties bei kitos įrangos. Spiningo komplektas, keli masalai ir žvejys jau pasiruošęs. Labai didelis bonusas bridkelnės, kurios kainuoja apie 30 eurų, o jau tuomet galimybės upėje tampa neribotos.

Nuorodas, kur įsigyti vaizdo įraše matomą įrangą, rasite čia.

braidau.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Iš įvykio vietos: kas kimba Ariogalos karjeruose

2019-01-11 14:05 Pasidalijimų 299 Komentarų 1

KABLYS.lt Gyvai: egzotiška žūklė su spiningavimo asu Kuboje

2019-01-07 17:54 Pasidalijimų 157 Komentarų 1

Vieta, kur pildosi kiršliautojų svajonės

2018-11-03 11:50 Pasidalijimų 35

Vyriška romantika Virvytės vingiuose

2018-09-15 14:55 Pasidalijimų 22 Komentarų 2

Pagarbos vertas priešininkas – šapalas

2018-09-12 18:08 Pasidalijimų 29