Apie

KABLYS.lt – išsamiausias Lietuvoje žūklės naujienų portalas, integruotas į didžiausią naujienų portalą Baltijos šalyse DELFI.lt ir jungiantis meškeriotojus bei aktyvaus laisvalaikio gamtoje mėgėjus.

Mūsų misija – burti Lietuvoje ir svetur gyvenančius žvejus bei dalintis patikima, praktiška ir įdomia jiems informacija. Taip pat – populiarinti žūklę ir kitus aktyvaus laisvalaikio gamtoje praleidimo būdus.

Informacija portale pateikiama ir atnaujinama kelis kartus per parą. 2019 metų duomenimis, per mėnesį KABLYS.lt pasiekia daugiau nei 65 000 aktyvių lankytojų ir šis skaičius stabiliai auga. Didžiąją portalo auditorijos dalį sudaro 20–45 m. amžiaus vyrai.

KABLYS.lt portale publikuojama informacija skaitytojus pasiekia taip pat ir KABLYS.lt Facebook paskyroje, Youtube kanale. 2019 m. kovo mėnesį KABLYS.lt Facebook paskyra turėjo per 61 000 sekėjų.

Dėl reklamos KABLYS.lt portale ar socialiniuose tinkluose kreipkitės tel. +370 682 50890 ar elektroniniu paštu info@kablys.lt

Kviečiame žvejus, norinčius ir gebančius kurti įdomius straipsnius, video reportažus ir kitą įdomią ir meškeriotojams aktualią informaciją bendradarbiauti su mumis. Lauksime jūsų prisistatymo adresu info@kablys.lt