Antradienį per Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Kauno valdybos pareigūnų suorganizuotą reidą Kauno mariose ties Gervėnupiu sulaikytas asmuo, žvejojęs statomuoju tinklu. Šiuo ne mėgėjų žvejybos įrankiu asmuo spėjo sugauti 6 karšius ir kuoją, – apie tai praneša Aplinkos apsaugos departamentas.

Už neteisėtą žvejybą draudžiamu ne mėgėjų žvejybos įrankiu asmeniui gresia iki 300 eurų administracinė bauda kartu su pažeidimo padarymo įrankių – guminės valties ir statomojo tinklo – konfiskavimu. Tai pat pažeidėjui reikės atlyginti ir žuvų ištekliams padarytą žalą, kuri siekia beveik 370 eurų.

Kaip paaiškėjo, tai jau trečias kartas per šiuos metus, kai šiam pažeidėjui yra surašomas administracinio nusižengimo protokolas už žvejybą ne mėgėjų žvejybos įrankiais.

AAD primena, kad vandens telkinyje pastebėjus nepažymėtus, draudžiamus žvejybos įrankius, neišimant jų iš vandens, reikia apie tai pranešti aplinkosaugininkams. Tai galima padaryti skambinant skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

Kablys.lt

Kauno mariose per surengtą pasalą sulaikytas pažeidėjas

2020-01-20 12:36 Pasidalijimų 259 Komentarų 14