Šį savaitgalį, rugpjūčio 17 – 18 d., Puvočių kaime, Varėnos r., vyks vienas iš seniausių ir giliausias tradicijas turintis meškeriojimo renginys Lietuvoje – „Lietuvos Respublikos žūklės museline meškere čempionatas“.

34-asis čempionatas bus neeilinis. Šiais metais jis vyks net dvi dienas! Taip pat jis bus skirtas šviesios atminties Juozo Savicko, žmogaus, kūrusio Lietuvos meškeriojimo istoriją, atminimui. Renginio organizatoriai žada, kad šiemet jis bus įdomus ne vien dalyviams.

Svečiai, dalyvių palaikymo komandos ir visi norintys jo metu galės išmokti mėtyti museline meškere, rišti „museles“, pasigaminti inkilą bei bus supažindinti ir galės patys išmėginti savotišką meškeriojimo sportą – svarelio ir „muselės“ mėtymo į taikinius ir tolį arba kitaip – „kastingą“.

Šeštadienio vakare vyks Juozo Savicko paminėjimas bei diskusija Lietuvos meškeriotojų bendruomenei aktualiomis temomis. Renginio metu visas dvi dienas vyks „Musturgis“, kuriame visi norintys galės parduoti, pirkti, keisti muselinės žūklės įrankius ir atributus.

Daugiau informacijos apie varžybas ieškokite čia.

Kablys.lt

„Kur tu karpi 2019“ arba kai Fortūna atsuka ne tą galą

2019-08-06 16:46 Pasidalijimų 82 Komentarų 4