Blizgiavimas – vienas sportiškiausių žiemos žūklės būdų. Jį propaguoja Lietuvoje daug žūklės nuo ledo mėgėjų. Kaip sakė šių varžybų žvejybinės dalies organizatorius, žinomas spiningautojas Sigitas Lukšta, iš tiesų bus įdomu išbandyti jėgas gaudant ešerius būtent šiame giliame, seliavinio tipo Klykių ežere.

Dauguma varžybų iki šiol buvo organizuojamos vien sekliuose ežeruose, kur visi dalyviai orientuojasi į lydekų žūklę. Lydekas šiuo metu gaudyti draudžiama, taigi, visas dėmesys bus skirtas tik dryžuočiams ir tai yra labai įdomu. Be to, bus gaudoma komandomis po 2 dalyvius, taigi varžybose bus galima išbandyti ir komandinę taktiką. Ir tai yra dar įdomiau!

Visgi, didžiausia šių varžybų intriga, pasak Sigito, bent jau jam bus atsakymas į klausimą – ar naudojimasis šiuolaikinėmis skaitmeninėmis technologijomis – echolotais, integruotis gylio planais ir kita įranga – suteiks jų naudotojams kažkokių privalumų prieš kitus dalyvius, ar ne. Tai turėtų parodyti šių varžybų rezultatai.

Kas? Blizgiavimo varžybos „Gervalio ešerys“;

Kada? Vasario 16 d., šeštadienį. Registracijos pradžia – 7 val. Varžybų pradžia – 8 valandą, pabaiga – 13 val.;

Kur? Klykių ežeras. Starto vieta – vila „Gervalis“, Klykių kaimas, Ežero 29, Utenos rajonas;

Kas gali dalyvauti? Komanda iš dviejų žmonių;

Kaip gaudyti? blizgėmis, švytuoklėm ir kitais dirbtiniais masalais (vienu metu tik 1 masalu);

Kiek kainuos? Komandai 20 eurų;

Kas bus dar įdomaus? Firminio patiekalo „Gervalio bulvės“ kepimas lauže, šašlykai, žuvienė, Kirdeikių muzikantų programa ir valstybės dienai skirtos slidinėjimo varžybos ant ledo;

Kaip registruotis? Registracija vyksta paskambinus telefonu 8 620 11188 arba vilagervalis@gmail.com. Daugiau informacijos apie varžybų taisykles, galite gauti telefonu 8 682 35940

Daugiau informacijos rasite čia.

Kablys.lt

„Kur tu karpi 2019“ arba kai Fortūna atsuka ne tą galą

2019-08-06 16:46 Pasidalijimų 82 Komentarų 4