Šiemet sukanka lygiai 100 metų, kai darbą pradėjo pirmoji Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Šia iškilminga proga lapkričio 10 d. Vyriausybės rūmuose buvo švenčiamas Vyriausybės gimtadienis ir surengta Ministerijų mugė, kurioje Aplinkos ministerijai atstovavo Aplinkos apsaugos departamentas kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba.

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos pareigūnai lankytojus supažindino su dažniausiai pasitaikančiais gamtosauginiais pažeidimais, demonstravo, kokią įrangą naudoja brakonieriai ir kiti pažeidėjai, aiškino vilniečiams bei mugės svečiams, kaip elgtis pastebėjus aplinkosauginius pažeidimus.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba pristatė Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus, draustinius, rezervatus bei juose įrengiamus pažintinius takus, regyklas, lankymui pritaikomus piliakalnius. Taip pat mugės svečiai buvo supažindinti ir su naujai parkuose statomais informaciniais stendais, apžvalgos bokštais bei lankytojų centrais, kuriuose galima daugiau sužinoti apie aplinkosaugininkų saugomas vietoves.

Kablys.lt

Menkių „badas“ Baltijoje. Kas kaltas?

2019-12-12 09:05 Pasidalijimų 30 Komentarų 3

Vėgėlių nerštui apsaugoti – draudimas jas žvejoti

2019-12-10 14:44 Pasidalijimų 314 Komentarų 5

Žvejo kalendorius. Gruodis

2019-12-06 10:58 Pasidalijimų 116