Nors lynas skelbiamas Lietuvos nacionaline žuvimi, šios žuvys puikiai kimba ir Didžiojoje Britanijoje. Prieš kelias dienas tai įrodė žvejys Darryn Stolworthy savo savaitinėje žvejybos išvykoje Norfolke sugavęs didžiulį lyną, apie jį rašo britų žurnalas Angling Times. Manoma, kad laimikis – rimtas pretendentas tapti Anglijos lynu – rekordininku.

Daugiau nei pusšešto kilogramo svėręs gražuolis lynas – ne vienintelis įspūdingas žvejo trofėjus. Be šios gražios žuvies Darryn spėjo nukauti dar 60 kitokių žuvų, tarp jų – puspekto kilogramo svėręs lynas ir daugiau nei 15 kg svėręs karpis.

49-erių metų žvejys žurnalui Angling Times pasakojo: „Dažniausiai einu žvejoti tam, kad pabendraučiau su draugais, bet šį kartą žvejyba buvo tokia sėkminga, kad pratęsiau savo atostogas ir pasilikau visai savaitei. <...> Lynai visą savaitę laikėsi paviršiuje, tad dažnai iškeldamas masalus aš sugebėjau juos ten išlaikyti. <...> Šį sezoną jau sugavau daugiau nei 100 lynų, bet pusšešto kilogramo svėręs lynas – įsimintiniausias laimikis.“

Apie tai, kaip žvejoti lynus angliškuoju būdu, skaitykite čia.

Sugauto laimikio nuotrauką rasite Angling Times portale.

Kablys.lt

Apie futbolą ir lydeką

2019-08-06 18:14 Pasidalijimų 18 Komentarų 1

Kaip taisyklingai meškerioti „method'u“?

2019-08-17 11:55 Pasidalijimų 18